Euro 2020/ Spanja nuk di të fitojë, Polonia i merr 1 pikë shprese! Moreno dhe Morata nuk dinë të shënojnë

20 Qershor, 08:24 | Përditesimi i fundit: 2021-06-20 08:26:09

Robert Levandoski i ka prishur festën Spanjës, pasi La Roha nuk ka shkuar më shumë se një barazim 1-1 kundër Polonisë në ndeshjen e vlefshme për grupin E të Europianit.

Kategori të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha