Euro 2024/ Franca i falet një 'perle' në transfertë, Holanda kursehet në shtëpi! Moldavia i merr pikë Çekisë

28 Mars, 16:03

Kualifikueset e Europianit 2024 kanë vijuar me ndeshjet e radhës. Mbrëmjen e djeshme, Franca ka marrë tri pikë të vlefshme në grupin B, duke kryesuar dhe lënë pas Holandën.

Kategori të tjera