EURO 24/ Ndeshja me Poloninë, Gjasula: Luaj edhe në qendër të mbrojtjes nëse duhet! Ramadani: Dua të jem titullar, të marrim përgjegjësi

24 Mars, 16:04

Kombëtarja shqiptare e futbollit luan me Poloninë më 27 mars në Varshavë, për ndeshjen e parë kualifikuese për Europianin 2024 në grupin E. Kuqezinjtë janë në grumbullim, teksa para mediave kanë dalë dy futbollistët, Klaus Gjasula i Darmstadt dhe Ylber Ramadani i Aberdeen.

Kategori të tjera