Fëmijë nazelinj, ja si t’I bindni për të ngrënë pa u lodhur aspak

26 Janar, 12:13

Në një intervistë në emisionin ‘Rreze Dielli’ trajneria e ushqimeve të fëmijëve Gerta Veliu solli disa këshilla shumë të vlefshmë që do t;ju ndihmojnë nëse fëmija juaj është nazeli dhe nuk preferon shumë ushqime.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha