'Fëmijëri e thinjur', një libër dedikuar fëmijëve të '97 në periudhën e tranzicionit

8 Dhjetor 2022, 10:50

Zhaneta Barxhaj sapo ka botuar librin e saj ‘Fëmijët e thinjur’, në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” në Report Tv ajo foli më tepër për këtë libër dedikuar fëmijëve të '97 dhe fatit të vajzave në periudhën e tranzicionit

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha