Fenomeni i aksidenteve tragjike, Softa në Report Tv: Duhet të shtohen masat! U sugjeroj bashkive të vendosin radarë, tabelat s’mjaftojnë

6 Qershor, 15:25

Aksidentet tragjike na sjellin gjithmonë e më shumë në vëmendje sigurinë rrugore por jo vetëm. Duke marrë shkasë nga aksidenti tragjik në Bërxullë ku humbi jetën një 10-vjeçar, eksperti i sigurisë Fatjon Softa thotë se ky fenomen shqetësues është shtuar, sidomos në Tiranë. I ftuar në Report Tv me gazetaren, Besmira Pelushaj Softa thotë se kërkohet një kontroll më i madh nga policia rrugore dhe se duhen shtuar masat.

 

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha