Filmi i Gentian Koçit, kandidat në ‘OSCARS’ 2023! Historia e dy binjakëve që nuk dëgjojnë nga sot në kinema, regjisori: Frymëzohet në histori të vërtetë!

24 Nëntor 2022, 16:29

Filmi kandidat për çmimet “Oscars” “Një filxhan kafe dhe këpucë të reja veshur”, me regji e skenar të Gentian Koçit vjen në kinema. Regjisori i ri për herë të dytë në këtë ngjarje, rrëfen ‘paskuintat’ e historisë së dy binjakëve me aftësi ndryshe që humbasin çdo kontakt me botën

Kategori të tjera