Fitoi zgjedhjet/ Basha mesazh 3 kandidatëve: Mirënjohje se e bëtë garën sfiduese, të bashkojmë forcat kundër regjimit Rama-Doshi

14 Qershor, 21:17

Lulzim Basha reagon pas fitores në zgjedhjet e PD dhe u dërgon një mesazh 3 kandidatëve.  

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha