'Fitorja alternativë e vetme', Reja për ndeshjen me Izraelin: Kombëtarja të luajë pa frikë dhe inferioritet

23 Shtator, 19:54

Në prag të ndeshjes që luhet të shtunën kundër Izrealit në orën 20:45, trajneri i kombëtares Edy Reja, ka thënë se alternativa e vetme është fitorja. Italiani është në sinkron me renditjen e grupit, pasi për të synuar vendin e parë në Ligën e Kombeve duhet patjetër fitorja me Izrealin, ndërsa më pas do mendohet për Islandën më 27 shtator.

Kategori të tjera