Fluks pacientësh në qendrën shëndetësore nr.6, mjeku për Report Tv: Rriten rastet me COVID tek fëmijët, mosha më e prekur 5 deri në 14 vjeç

18 Janar, 20:14

Virozat e stinës kanë sjellë fluks pacientësh në qendrat shëndetësore. Mjeku i familjes, Besar Hysi tha për Report Tv se fluksi është rritur pas festave dhe po vihet re një rritje e rasteve me COVID tek fëmijët.  

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha