Fobi nga vjehrra? Njihuni me fobitë më të zakonshme dhe si t'i kapërceni ato

20 Qershor, 12:33

E ftuar në studion e “Rreze Dielli” hipnoterapistja e njohur Fleura Shkëmbi, na tregon fobitë më të pazakonta që mund të kenë njërëzit. Shpesh ne kemi frikëra të pa justifikuara dhe nuk e dimë nga na vijnë, Fleura Shkëmbi do të mundohet të na tregojë mekanizmat mbrojtës që ka truri ynë për të kaluar këto momente paqartësie për mendjen.  Në studio analizojmë disa nga fobitë më të përhapura dhe rrugën për t’i kuruar ato.