Fotot e Metës, kërcënohet Carlo Bollino

5 Mars, 21:53

TIRANË- Drejtori i Informacionit në "Syri TV",  Bledian Koka ka dënuar kërcënimet që i janë bërë gazetarit dhe botuesit Carlo Bollino nga Leonard Koka, vëllai i deputetit Lefter Kokës, pas publikimit të fotove nga Shqiptarja.com dhe Report Tv, ku presidenti Meta shfaqet në krah të Nar Kokës dhe Xhevdet Troplinin, i dënuar për trafik ndërkombëtar droge dhe subjekt i OFL për justifikimin e pasurisë.

Programe të tjera

Shiko të gjitha