Frrok Çupi në Repolitix: Berisha 'tirani' i fundit në Ballkan, pas Millosheviç dhe Izetbekoviç, prandaj është e vëmendshme Amerika

16 Qershor, 23:00

Analisti Frrok Çupi e ka konsideruar Sali Berishën 'tiranin' e fundit të Ballkanit duke e krahasuar me figura si Millosheviç e Izetbekoviçin. I ftuar në emisionin 'Repolitix' në Report TV sipas Çupit Berisha nuk i ka sjell asnjë të mirë vendit dhe që është një kërcënim për paqen në Ballkan.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha