Fundjava pritet të rikthejë shiun, meteorologia: Reshje mesatare pothuajse në të gjitha qarqet

24 Maj, 14:21

Fundjava pritet që të rikthejë reshjet e shiut! Ditën e shtunë dhe të dielë pritet të jenë në ndikim të kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshme