Gabimet që bëjmë në plazh, dermatologia ju tregon si mund t'i shmangni

20 Korrik, 15:40

Kur përmendim verën mendja na shkon menjëherë tek plazhi. Por qëndrimi në bregdet në fakt do të thotë më shumë diell, i cili shpeshherë na drejton tek gabimet që mund të dëmtojnë rëndë lëkurën dhe madje përgjithmonë, prandaj kujdesi që duhet të tregojmë në këto raste duhet të jetë më i madh. Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” në Report Tv dermatologia Violeta Dajçi tregoi gabimet më të shpeshta që bëjmë dhe mënyrat se si mund t’I shmangim ato.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha