Gati për trupin e plazhit? Instruktori:Femrat në Shqipëri kanë trup më të bukur se meshkujt (6 qershor 2023)

6 Qershor, 22:54

Tashmë jemi zyrtarisht në stinën e verës, dhe ajo që vihet re ne qendrat fitnessit, nutricionisteve apo qendrat estetike është një shtim I njerëzve të cilët drejtohen me një kërkesë të perbashkët “shpëtimi”. Kërkohet trup I bukur në një kohë të shpejtë, por sa e realizueshme është kjo dhe sa risk ka të abuzohet me “premtimin” që ne pak jave do të ndodhë mrekullia. Në “Esencë” ndane mendimet e tyre profesionistët Skerdi Pasha, personal trainer, dietologia Enkelejda Ferrollari dhe pedagogia e psikologjisë Arjana Muça.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha