Gazetari Dyrnjaja: Garnizoni i molotovit prej 50 vetash, qesharak! Opozita nuk prodhon asgjë, në shesh më shumë turistë se protestues!

31 Maj, 12:44

“Garnizoni i molotovit” i quan gazetari Denis Dyrnjaja grupin e militantëve të Rithemelimit dhe PL që mblidhen çdo të martë para Bashkisë së Tiranës.