Geri Kokalari e zbulon për herë të parë: Berisha është takuar 2 herë me agjentët e FBI për të dëshmuar kundër Fatos Nanos, por u konsiderua i pabesueshëm dhe nervoz

1 Shkurt, 17:24 | Përditesimi i fundit: 2023-02-01 22:29:23

Aktivisti shqiptaro-amerikan Gary Kokalari në një intervistë për “Studio Live” të gazetarit Arbër Hitaj, flet për rastin e dosjes McGonigal, por edhe rihapjen e dosjes që lidhet me shpërthimin e Gërdecit. Në lidhje me dosjen e ish agjentit të FBI, ai thotë se drejtësia amerikane do ti shkojë deri në fund zbardhjes së të vërtetës pavarësisht emrave që mund të jenë të përfshirë

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha