‘Gjaku i pikonte nga duart’, vrau të dashurin e ish-gruas në sytë e fëmijëve dhe u largua qetësisht nga vendngjarja, shqiptari nga Kosova trondit Belgjikën

15 Qershor, 10:44

Me duar të përlyera në gjak, qetësi “vrastare” në fytyrë dhe thikën e krimit, 48-vjeçari shqiptar nga Kosova, Betim A. “shëtiti” rrugëve të Belgjikës, pasi vrau të dashurin e ish-gruas, në sytë e fëmijëve.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha