Gjenerata e re dhe e vjetër e politikës, analistët: Ruçi u largua fitues! Rikthimi i Berishës, negativ

15 Qershor, 18:48

Analistët vlerësojnë largimin e Gramoz Ruçit nga politika si një mundësi për krijimin e hapësirave për të rinjtë, ndërsa rikthimin e Berishës në krye të PD e shohin negative për integrimin e Shqipërisë. Enton Abilekaj dhe Ben Andoni thonë për report TV se ka ardhur koha për t’i dhënë fund gjeneratës së vjetër.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha