Gjeniu i matematikës, tregon ‘sekretet’ se çfarë e bën një person të zgjuar

16 Qershor, 12:56

Gjenetika apo impenjimi, çfarë e bën saktësisht një person të zgjuar? Rei Dunja është gjeniu shqiptar në matematikë, I cili tregon ‘sekretet’ e të qënit një gjeni, lidhjen midis gjenetikës, punës, studimit dhe impenjimit.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha