Gjergj Leka dhe bashkëshortja, përball njëri-tjetrit me pyetësorin që i ‘nxjerr të gjitha sekretet’

26 Shtator, 14:33

Kantautori Gjergj Leka dhe bashkëshortja e tij Erisela Marku ishin të ftuarit e parë të këtij sezoni të ri në emisionin “Rreze Dielli” në Report Tv. Si rrallëherë çifti i shumëpërfolur kanë zbuluar më shumë nga jeta e tyre personale.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha