Gjermani/ Konfiskohet kokainë mes frutave dhe perimeve me vlerë 2.6 mln euro, arrestohen 7 persona! Vinte nga Amerika Latine

18 Qershor, 13:07

Një sasi e madhe kokaine me vlerë 2.6 miliardë euro është sekuestruar në Gjermani në disa anije me kontejnerë, ndërsa kanë rënë në pranga 7 persona.