Gjonaj: Gjyqtarët dhe prokurorët e larguar nga vettingu që janë pasuruar në kurriz të shqiptarëve të dalin përballë drejtësisë! Pasuria e tyre të sekuestrohet

18 Qershor, 10:32

Shoqëria shqiptare pret që pas shkarkimit të gjyqtarëve dhe prokurorëve nga vettingu apo edhe për arsye të tjera të dalin përballë drejtësisë dhe pasuria e tyre e vendisur në kurriz të halleve të shqiptarëve të sekuestrohet

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha