'Gjykata Speciale nuk ka qëllim drejtësinë', Protesta kundër vizitës së Trendafilova, Demolli për Report Tv: Arsyeja ishte se kërkesa e pjesëmarrjes sonë në takim u refuzua

30 Nëntor 2023, 14:18

Në një intervistë për Report Tv në emisionin ‘Sot, live në Shqipëri’ me gazetarin Nertil Agalliu, aktivistja e PSD-së, Donjeta Demolli, ka folur rreth protestës së ndodhur në Prishtinë dhe arrestimit të kreut të PSD-së, Dardan Molliqaj