Goditja ndaj Berishës/ Çupi: E inskenuar nga vetë ai! Agresori ka punuar në familjen e tij! Genc Burimi: S’të vjen turp, më vjen për të vjellë nga këto deklarata

7 Dhjetor 2022, 15:17

Gazetarët dhe analistët Frok Çupi dhe Genc Burimi ishin të ftuar në "Shqipëria live sot" me gazetaren Migena Sotiri dhe Nertil Agalliu në Report Tv për të folur për incidentin që i ndodhi Berishës në protestën e djeshme dhe për samitin Be-Balkani Perëndimor, por duket se incidenti i Berishës ka marë fokus më të madh në bisedën midis analistëve duke krijuar ehe përplasje ndërmjet tyre.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha