2 gola në Izrael, Kosova barazon në transfertë! Dardanët i 'ngrin' VAR-i

26 Mars, 15:37 | Përditesimi i fundit: 2023-03-26 15:38:18

Izraeli dhe Kosova barazuan 1-1 në raundin e parë kualifikues të Europianit 2024 për grupin I. Dardanët shënuan të parët, teksa nuk mundën të mbanin epërsinë dhe e pësuan në pjesën e dytë.

Kategori të tjera