GOLAT/ Interi 'tërbon' Romën dhe e mposht 2-4 në kryeqytet! Lazios fiton 1-3, Immobile vendos rekord! Kumbulla në stol

11 Shkurt, 16:02

Serie A e futbollit është në javën e 24-t. E shtuna nisi në Sardegna, ku vendasit e Cagliarit u mposhtën 1-3 nga Lazio. Në 18:00 gjithë vëmendja ishte në "Olimpico", aty ku Roma humbi 2-4 me Interin.