Golat rekord të Uzunit, lotët e Strakoshës dhe shkëlqimi i Ernest Muçit! Fundjava pozitive

20 Shtator, 14:35

Myrto Uzuni, futbollisti i kombëtares, ka realizuar 6 gola këtë fundjavë në Hungari, duke barazuar një rekord 60-vjeçar. Ndërkohë nga kuqezinjtë në Europë ka gjetur rrugën e rrjetës edhe sulmuesi Ernest Muçi me skuadrën e Legian, ndërsa Thomas Strakosha nuk i ka mbajtur lotët nga mesazhet mbështetesë të tifozëve pas gafës në mesjavë.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha