GOLAT/ Tirana lë pikë në Ballsh, Bylis ndal kryesuesit e Superligës! Fusha për Erzeni - Kukësi

18 Mars 2023, 17:17

Superliga shqiptare e futbollit ka nisur javën e 26-të këtë të shtunë. Në 14:00 në stadiumin e Ballshit, Bylis dhe Tirana barazuan 1-1.