Gramsh/ Punëtori humbi jetën në HEC-in e fshatit Lënies, policia zbardh ngjarjen dhe arreston drejtuesin e kamionçinës

2 Dhjetor 2023, 12:58

Policia ka zbardhur aksidentin në punë me pasojë vdekjen e një punëtori në fshatin Lenie të Gramshit, ditën e djeshme.