Greiss Petroviç prezanton për herë të parë familjen e plotë

14 Tetor, 10:47

Greiss Petroviç gjatë një interviste në emisionin “Rreze Dielli” prezantoi si rrallë herë familjen e plotë. E kemi parë Greiss të pozoi me vajzën e vogël dhe më pas në një set fotografik gjatë shtatzanisë së dytë me djalin, por kësaj here ajo sjell disa foto të veçanta edhe të bashkëshortit dhe djalit të vogël.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha