Gripi dhe virozat tek fëmijët,ja këshillat e pediatres për këtë periudhë të vështirë

11 Janar, 14:14

E ftuar në “Rreze Dielli” mjekja pediatre Zerina Shema këshilloi prindërit e rinj se si duhet të sillen në rast viroze apo gripi me fëmijët e tyre.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha