Gruaja në SHBA i vë flakën shtëpisë me një person brenda dhe ulet në karrige duke parë skenën

5 Maj, 21:08

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar në Maryland, SHBA,  ku një grua, e akuzuar për tentativë vrasje, dyshohet se i vuri flakën shtëpisë së saj, ndërsa një grua tjetër ishte brenda dhe më pas u ul në një karrige jashtë, duke parë ndërtesën duke u djegur.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha