Gruaja shpëton për mrekulli pasi u përplas tragjikisht nga treni

24 Shtator, 14:50

Fati është ai që e ka shpëtuar një grua në Holandë nga shtypja nga treni.

Në një video të publikuar në rrjetet sociale , një grua rreth të tridhjetave shihet e hutuar dhe duke vrapuar me shpejtësi përmes shinave të trenit.

Pasi kalon në anën tjetër ajo kthehet sërish. Një kërcim i dytë në anën tjetër të shinave rezultoi të ishte tejet e rrezikshme dhe për të cilën shpëton për pak sekonda.

Video është shpërndarë në rrjetin social Twitter të Sky News dhe ka marrë me dhjetëra komente.

 

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha