'Grupimi për PD'/ Topi: S'kanë asnjë të drejtë morale! Duhet të merren dhe me Berishën, jo vetëm Bashës se ai i përjashtoi nga partia

11 Maj, 22:34

 

Bamir Topi është rreshtuar si ndër kritikët më të fortë të lidershipit aktual në Partinë Demokratike, por ka dalë hapur kundër "grupimit për PD-në, me në krye Bujar Nishanin. Kjo sepse sipas tij, ato bëjnë me faj vetëm Lulzim Bashën, ndërkohë që për Topin, ata nga partia i përzuri Sali Berisha.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha