Habit fizioterapisti: Ja si bëhet zgjatja e trupit deri ne 2 cm

8 Dhjetor 2022, 10:54

Fizioterapisti Gjergj Biba në emisionin Rreze Dielli foli më tepër për Hernien Diskale si dhe tregoi ushtrimet praktike që ndihmojnë në qetësimin e dhimbjeve që shkaktohen nga kjo sëmundje.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha