Hapet gara për kreun e partisë apo PD drejt drejtimit me organ kolegjial? Bardhi mbledh sot strukturat drejtuese, java vendimtare e selisë blu

5 Qershor, 12:26 | Përditesimi i fundit: 2023-06-06 17:29:15

Humbja e thellë në zgjedhjet e 14 majit, që në shumicën e bashkive, e renditi PD-së forcë të tretë e në disa të tjera edhe të katërt, riktheu te demokratët e vulës, vëmendjen për analizën e brendshme dhe zgjedhjen e drejtuesit, proces i mbetur pezull që prej dorëheqjes së Lulzim Bashës gati një vit e gjysmë më parë. 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha