Hapja spektakolare e 'Euro 2020', nis zyrtarisht kampionati europian me ndeshjen Itali-Turqi

11 Qershor, 21:15 | Përditesimi i fundit: 2021-06-12 07:29:48

'Euro 2020' hapi dyert për tifozët dhe 24 skuadrat e Evropës me një ceremoni spektakolare, plot ngjyra dhe emocione. Për evenimentin e shtyrë për një vit për shkak të pandemisë solli një pritje mjaft origjinale të tifozëve pas kaq shumë kohësh sërish në stadiume.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha