Harta e re gjyqësore në shtator, Ministria e Drejtësisë dhe KLGJ nuk arrijnë dakordësinë! I rikthehen tryezave të konsultimit me avokatë dhe publikun

30 Korrik, 13:24

Këshilli i Lartë i Drejtësisë dhe Ministria nuk kanë arritur në një dakordësi sa i përket hartës së re gjyqësore, për këtë arsye rikofigurimi i Apeleve dhe gjykatave të rretheve është lënë për në muajin shtator.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha