Hidhet shorti i Superligës, në javën e parë spikat Teuta-Partizani, ja kur luhen derbet e kryeqytetit

30 Korrik, 15:30

Merr jetë sezoni 2021-2022 i futbollit shqiptar. Këtë të premte u hodh shorti dhe u zbulua kalendari i plotë për Superligën dhe Kategorinë e parë. Në javën e parë spikatin duelet Teuta-Partizani e Laçi-Vllaznia. Kukësi do luajë në transfertë ndaj Egnatias së sapo ngjitur në Superiore dhe Dinamo e rikthyer në elitë pas vitesh në ligat inferiore do të përballet me Kastriotin.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha