Historia e trishtë e 31-vjeçarit të abuzuar dhe përdhunuar prej vitesh

2 Korrik, 12:45

Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli’’ në Report Tv me gazetaren Ilda Cërriku dhe Edision File 31-vjeçarin e abuzuar dhe përdhunuar, për të folur për ndihmën dhe ndryshimin që Ilda bëri në jetën e tij. Me një histori tepër të trishtë Edisioni përloti të gjithë shqiptarët ndërsa Ilda tregoi me tepër për gjendjen në të cilën e gjeti fillimisht Edisionin:

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha