Hodhën molotov gjatë protestës së Rithemelimit dhe PL-së para bashkisë së Tiranës, tre të arrestuar

20 Prill, 11:16 | Përditesimi i fundit: 2024-04-20 16:01:06

Policia e Tiranës informon se ka arrestuar tre persona për dhunën dhe hedhjen e shisheve me molotov dje në protestën para bashkisë së kryeqytetit.