Hodhi molotov mes qytetarëve dhe gazetarëve në protestën para bashkisë, në pranga 49-vjeçari

29 Maj, 10:34

 

Një 49-vjeçar është ndaluar nga Policia, pasi në protestën para Bashkisë së Tiranës hodhi moltov ne mes të qytetarëve dhe gazetarëve duke rrezikuar jetën e tyre. Bëhet fjalë për protestuesin Sokol Bushkolaj, 49-vjeç, i cili po ashtu është ndaluar edhe në protestën e 8 majit para Bashkisë së Tiranës