Hodhi molotov mes qytetarëve e gazetarëve në protestën e Rithemelimit para Bashkisë Tiranë, gjykata lë në arrest shtëpie 49-vjeçarin

1 Qershor, 11:40 | Përditesimi i fundit: 2024-06-01 11:57:59

Protestuesi i Rithemelimit dhe Partisë së Lirisë që rrezikoi jetën e gazetarëve dhe qytetarëve duke u hedhur molotov gjatë protestës para Bashkisë së Tiranës, Sokol Bushkolaj, është lënë në masën 'arrest shtëpie'