Homazhe në 'Loro Boriçi' për Rragamin, Ademi: I dha Shqipërisë emocione të jashtëzakonshme

16 Janar, 13:52

Në stadiumin Loro Boriçi ku morën pjesë shumë figura të sportit i është dhënë sot lamtumira e fundit legjëndës së klubit të Vllaznisë dhe futbollit shqiptar Ramazan Rragami, i cili u nda nga jeta në moshën 77-vjeçare.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha