Hoxhaj në Report Tv: Akuzat e Kurtit ndaj Borrell sollën mos liberalizimin e vizave! S’ka anëtarësim për ne në BE deri në 2035

28 Nëntor 2022, 20:38

Ish ministri i jashtëm i Kosovës, I ftuar në Report Tv, në ‘Studio Live’ me gazetarin Arbër Hitaj, Hoxhaj u shpreh se ka qenë pikërisht qasja e Kurtit me ndërkombëtarët ka shtyrë liberalizimin e vizave nga axhenda e KE-së për Kosovën. Një tjetër deklaratë të fortë e pati edhe për anëtarësimin e Shqipërisë dhe Kosovës në BE ku sipas tij deri në vitin 2035 nuk do të jetë i mundu

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha