Humba 30% të flokëve nga Covid-19, biznesmenia tregon luftën e vështirë me virusin

13 Maj, 12:46

Silvana Baltadori ( Hejineman) është ndër sipërmarrëset shqiptare mjaft të njohura e cila shpeshherë ka qenë në qendër të lajmeve rozë, për shkak të deklaratave për jetën e saj private. Si një grua e cila flet hapur ajo shpesh herë edhe është paragjykuar dhe nuk është pritur mirë nga publiku. Në një intervistë në emisionin “ Rreze Dielli” në Report TV  tregoi për vështirësitë që kaloi me Covid-19, por edhe për sekretet e bukurisë, sukseset si biznesmene dhe mënyrën se si e sheh konkurrencën femërore.

“Më tepër është një luftë psikologjike dhe morale dhe shpirtërore sesa një luftë fizike edhe pse zakonisht je e rraskapitur është një pyetje që të shpërfytyron, marrja e kortizonëve, deformimi fizik që të bëhet pra jo vetëm që shton në peshë, ti shton kile, ke enjtje, ke një fryrje deformuese, pra humbet identitetin tënd fizik, unë nuk shikohesha më në pasqyrë, filluan të më bien flokët, unë kam humbur edhe 30% të flokëve pothuajse” tha ajo.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha