Humbja më 14 maj/ Haklaj: Dyshen Berisha-Meta nuk i duan, me kë të bashkohemi? Muça: PD të shkrihet fare! Elezi: 6 vite pa progres nëse nuk bashkohen

23 Maj, 22:28

Pavarësisht disfatës së thellë më 14 maj, Sali Berisha nuk e gjen problemin te vetja dhe nuk pranon të tërhiqet ndërsa opozita është më e ndarë se më parë. Ish deputeti i PD Azgan Haklaj, anëtari i Këshillit Kombëtar të PD Përparim Çaça, ish kreu i PD-së Kukës Ibsen Elezi dhe gazetari Flogert Muca kanë analizuar situatën e opozitës në emisionin ‘Repolitix’ në Report Tv.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha