Humbjet e kombëtares/ Prodani: Në FSHF ka klientelizëm! Trajnerët zgjidhen kush është më besnik ndaj Dukës! Mungon profesionalizmi

29 Shtator, 20:50

Pas humbjeve të vazhdueshme të kombëtares shqiptare, për Eduard Prodanin, Kreu i Shoqatës Rajonale të Futbollit Tiranë, fajtor është Federata shqiptare, për të cilën thotë se di të marrë meritat kur fitojmë dhe nuk mban përgjegjësi kur humbën.

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha